Baronese

baronese-logo-bg

Madam Baron 5 gadu jubilejā radās zīmols Baronese, kas pārstāv visu sievišķīgo un apkopo visu plašo aksesuāru klāstu, kas ir radīts, domājot par mūsu Klientēm un uzklausot viņu vēlmes. Baronese ir kvalitatīvi un sievišķīgi aksesuāri, kas ir pieejami katrai sievietei. Perfektam tēlam un nepārspējamai sievišķībai.

Baronese esam mēs katra! Ik dienu mēs – sievietes pildām dažādas lomas – esam sievas, mātes, darbinieces, draudzenes un meitas, bet pār visam mēs esam SIEVIETES! Madam Baron zīmols ir radījis šo kolekciju, domājot, ka katra no mums ir pelnījusi savā garderobē ko sievišķīgu un elegantu. 80% Latvijas vīriešu uzskata, ka īpaši sievišķīgas viņiem šķiet sievietes svārkos, īpaši uzsverot garus un kuplus svārkus ar izceltu vidukli!

Kolekcija BARONESE ienesīs garderobē pavasara noskaņu – vai tie ir klasiski melni svārki, kurus saskaņot ar pavasarīgiem aksesuāriem vai zīdaini romantiski svārki ar ziedu rakstu, kas ir radīti romantiskiem siltiem vasaras vakariem vai strīpaini svārki jūrnieku stilā! Svārki pieejami divos garumos – pusgari un gari un piestāv mums visām!
Kā kolekcijas papildinājumi ir radīti vairāki aksesuāri – mežģīnu krekliņi, roku un kāju dekori, getras, legingi un zeķturi! Šie mazie aksesuāri ļauj dažādi kombinēt apģērbu, lai mainot aksesuārus, Tu vari doties gan uz darbu, gan ballīti ar draudzenēm, gan izrādi operā!