Par mums

Iedomājies saulainu vasaras dienu un pastaigu parkā.

Iedomājies randiņu ar draudzenēm, augstpapēžu kurpes un perfektus aksesuārus, kas liek atskatīties ne tikai vīriešiem, bet jo īpaši sievietēm!

Tā esmu es, Tava Madam Baron. Es mīlu kvalitatīvas zeķes un zeķbikses, perfektus legingus, getras, roku un kāju dekorus. Un bezgalīgi daudz mežģīnes!

Zīmola Madam Baron nosaukums radies 2009.gada rudenī Francijā! Iedomājies burvīgo franču akcentu saucot Madam Baron! Sākot ar 2010.gada pavasari Madam Baron sāka dzīvot patstāvīgu dzīvi Madam Baron skaisto zeķu veikalos. Sākotnēji Madam Baron bezgala iemīlēja zeķes un zeķbikses, bet laika gaitā pievienojās daudz dažādu aksesuāru, sākot ar legingiem un svārkiem un beidzot ar romantiskiem dekoriem rokām un kājām un protams, zeķturiem!

Zīmola radītāja Inese Barone kā vienu no svarīgākajiem elementiem sievietes garderobē uzsver tieši aksesuārus – īpaši perfektas zeķes! Perfektas zeķes un zeķbikses ir nepārspējams sievietes elegances simbols.

Madam Baron 5 gadu jubilejā radās zīmols Baronese, kas pārstāv visu sievišķīgo un apkopo visu plašo aksesuāru klāstu, kas ir radīts, domājot par mūsu Klientēm un uzklausot viņu vēlmes. Baronese ir kvalitatīvi un sievišķīgi aksesuāri, kas ir pieejami katrai sievietei . Perfektam tēlam un nepārspējamai sievišķībai.

Šobrīd visus Madam Baron skaistos produktus iespējams iegādāties interneta veikalā www.madambaron.lv